REKRUTACJA

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu pracowników z zagranicy. Pozyskujemy głównie cudzoziemców spoza UE - talenty IT / ICT z Europy Wschodniej, Azji i Afryki a także z innych zakątków planety Ziemi!

 

Skupiamy się na rekrutacji specjalistów i menedżerów, cudzoziemców z zagranicy, przy czym selekcjonujemy także kandydatów z Polski  a także z innych krajów Uni Europejskiej, co pozwala na dostęp do różnorodnych i wysoko wykwalifikowanych talentów.

Nasze podejście do rekrutacji łączy zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne metody, co pozwala nam skutecznie dotrzeć do najlepszych kandydatów na rynku. Wykorzystujemy własną bazę danych, współpracujemy z partnerami oraz posiadamy szeroką sieć kontaktów branżowych i zawodowych.

W celu zwiększenia widoczności ofert pracy, publikujemy ogłoszenia na renomowanych portalach ogłoszeniowych oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo, wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i techniki, takie jak SEO, SEM, AdWords i Virale, aby docierać do potencjalnych kandydatów w najbardziej efektywny sposób.

Naszym atutem jest również bezpośrednie podejście do kandydatów, którzy nie aktywnie poszukują pracy. Dzięki temu mamy możliwość dotarcia do osób o wysokich kwalifikacjach, które mogą być nieosiągalne dla innych agencji rekrutacyjnych.

 

 

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług?

 

✓ profesjonalną usługę doboru pracowników na najwyższym poziomie, gwarantującą minimum 3 starannie wyselekcjonowanych kandydatów do wyboru, dopasowanych do Twoich wymagań i potrzeb,

✓ asystę i wsparcie naszego zespołu, posiadającego wieloletnie doświadczenie w branżach ICT, Telco, High-Tech i Media. Dzięki naszemu merytorycznemu know-how możesz mieć pewność, że proces rekrutacji będzie prowadzony profesjonalnie i efektywnie.

✓ profesjonalne doradztwo w językach polskim, angielskim i rosyjskim, co ułatwia komunikację i zapewnia płynny kontakt z potencjalnymi kandydatami z różnych krajów,

✓ partnera działającego aktywnie w ramach międzynarodowej organizacji biznesowej BNI Polska umożliwiającej współpracę z partnerami z innych regionów świata, co umożliwia Tobie skuteczną rekrutację specjalistów z inych zakątków Ziemi bez zbędnych trudności logistycznych i administracyjnych,

✓ znaczną redukcję błędów, kosztów i czasu związanych z procesem zatrudniania pracownika. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i szerokiemu dostępowi do talentów, skrócimy czas rekrutacji i zminimalizujemy ryzyko popełnienia błędów w doborze kandydatów.

 

 

Daj nam szansę pomóc Tobie w pozyskaniu najlepszych specjalistów IT / ICT z zagranicy i zaoszczędź swój czas i zasoby, skupiając się na rozwoju swojego biznesu!

 

 

Poproś o telefon