OUTSOURCING

Oferujemy spersonalizowaną usługę outsourcingu pracowniczego (body leasingu) specjalistów IT / ICT z zagranicy, dostosowaną dokładnie do potrzeb naszych Klientów.

 

Nasza oferta pozwala na dostęp do specjalistów i menedżerów z różnych regionów świata, w tym z Polski, Europy Wschodniej, Azji i Afryki. Dzięki szerokiemu zasobowi ludzkiemu na całym świecie, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom rozwiązania HR, które idealnie odpowiadają ich unikalnym wymaganiom biznesowym oraz wyzwaniom związanym z czasem i finansami.

 

 

Nasza usługa jest elastyczna i dostępna dla Klientów o zróżnicowanych potrzebach. Możemy zapewnić wynajem konsultantów IT / ICT na krótko- i długo-terminowe projekty. Wspólnie doradzimy i zaproponujemy różne modele współpracy i rozliczeń, aby idealnie dopasować się do indywidualnych preferencji, potrzeb i celów biznesowych naszych Klientów.

 

Po podpisaniu umowy, nasi Konsultanci pracują zgodnie z wymaganiami Klienta, np. w trybie zdalnym świadczą usługi z zagranicy albo wykonują je w biurze lub hybrydowo mieszkając legalnie na terytorium Polski lub innego państwa UE. Jako agencja pracy tymczasowej oraz usługodawca outsourcingu pracowniczego, bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z administracją i obsługą kadrową pracowników. Dzięki temu nasi Klienci zaoszczędzają czas i środki, mogąc skupić się w pełni na rozwoju swojego biznesu.

 

Korzystając z naszych usług, Klienci zyskują:

 

✓ usługę doboru pracowników, która jest w pełni zgodna z Twoimi potrzebami, wymaganiami, oczekiwaniami i preferencjami,

✓ asystę i wsparcie administracyjne opiekuna, który służy pomocą we wszelkich sprawach pracowniczych,

✓ profesjonalne doradztwo w językach polskim, angielskim i rosyjskim, co ułatwia komunikację między naszymi Klientami a specjalistami IT / ICT z zagranicy,

✓ elastyczny model współpracy, który pozwala na dostosowanie usługi do zmieniających się Twoich potrzeb i wymagań biznesowych,

✓ korzystne stawki najmu pracownika, co umożliwia optymalizację kosztów związanych z pozyskiwaniem specjalistów IT / ICT,

✓ opcję sprawdzenia "na próbę" pracownika na początku współpracy, co pozwala upewnić się, że dany specjalista jest odpowiedni dla Twojego projektu,

✓ możliwość zatrudnienia/przejęcia pracownika w trakcie lub po zakończeniu okresu jego najmu, co daje Tobie większą elastyczność w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

 

Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, zapewniając naszym Klientom łatwy i skuteczny dostęp do światowej klasy specjalistów IT / ICT, którzy pomogą osiągnąć sukces w ich projektach i działaniach biznesowych.

 

 

Poproś o telefon