O nas

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która w 100% specjalizuje się w rekrutacji i outsourcingu pracownicznym / body leasingu - specjalistów i menedżerów z Europy Wschodniej.

Dostarczamy kadry techniczne dla małych i średnich firm w Polsce (i planujemy wejść na rynki UE), dla których pozyskanie personelu z Europy Wschodniej i Centralnej jest pożądanym lub koniecznym rozwiązaniem w realizacji strategii zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasza wiedza, doświadczenie, kontakty i nieszablonowe działanie oraz rozwiązania HR, pomagają połączyć profesjonalistów z Europy Wschodniej z pracodawcami w Polsce i UE. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem zawodowym i biznesowym w branżach: IT & Telco & High-Tech & Media.

Posiadamy wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji projektów rekrutacyjnych i outsourcingowych dla klientów w Polsce i Europie. Jesteśmy zgranym i geograficznie rozproszonym zespołem, komunikującym się bez barier w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i angielskim.

Obserwujemy trendy i analizujemy prognozy na rynku pracy, z których wynika, że zapotrzebowanie na specjalistów IT i nowych technologii stale wzrasta. Obecnie według szacunków Unii Europejskiej, brakuje około 500 tysięcy informatyków w Europie. W Polsce, pracodawcy napotykają na podobne trudności, i szacują niedobory na prawie 50 tysięcy. Warto już teraz być proaktywnym, podjąć strategiczne działania i poszukać rozwiązań HR, które pomogą firmom poradzić sobie z problemem niedoboru specjalistów na rodzimym rynku.

Dlatego nasza firma stawia na pozyskiwanie i dobór wykwalifikowanych specjalistów oraz menedżerów IT & Telco & High-Tech & Media z Ukrainy, Białorusi i Rosji, i nie tylko. My już wiemy, że nasi sąsiedzi ze Wschodu coraz częściej decydują się na pracę w Polsce ze względu na rosnący potencjał firm, rozwój rynku usług i wzrost liczebności projektów technologicznych, osobiste możliwości samorealizacji, stablizację życiową i większe szanse na międzynarodową karierę zawodową w branżach technologicznych w Polsce.

Oferujemy pracodawcom atrakcyjne i konkurencyjne warunki usług rekrutacji i wynajmu specjalistów i menedżerów - cudzoziemców z Europy Wschodniej, a także z Polski. Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty współpracy, cenią cudzoziemców - specjalistów i menedżerów z Europy Wschodniej, za ich wysokie kompetencje, silną motywację zawodową, chęć do nauki i rozwoju oraz pewność siebie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Na próbę i na stałe :)

Poproś o telefon