O nas

Jesteśmy polską, rodziną firmą butikową, specjalizującą się w headhuntingu, rekrutacji i outsourcingu pracowników, głównie z zagranicy.

 

Dostarczamy wykwalifikowaną kadrę techniczną dla małych i średnich firm w Polsce, a także planujemy rozszerzyć naszą działalność na rynki UE. Naszym celem jest pomaganie firmom w znalezieniu najlepszych specjalistów i menedżerów z Europy Wschodniej, Azji, Afryki i innych części świata.

 

 

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branżach ICT, Telco, High-Tech i Media. Dzięki temu możemy zapewnić skuteczne rozwiązania HR, które łączą pracodawców w Polsce i UE z utalentowanymi profesjonalistami z różnych regionów świata. Jesteśmy elastycznym i zgranym zespołem, który płynnie komunikuje się w języku polskim, rosyjskim i angielskim. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie realizować projekty rekrutacyjne i outsourcingowe dla klientów w Polsce i Europie.

 

Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na specjalistów IT i nowych technologii na rynku pracy. W Polsce i w całej Europie brakuje wykwalifikowanych informatyków, dlatego nasza firma skupia się na pozyskiwaniu i doborze wyjątkowych specjalistów i menedżerów z różnych rejonów świata. Dlatego zachęcamy pracodawców do skorzystania z naszych usług rekrutacyjnych i outsourcingowych, oferując atrakcyjne warunki i konkurencyjne rozwiązania dla specjalistów i menedżerów z zagranicy i Polski.

 

Nasi cudzoziemscy pracownicy np. z Europy Wschodniej są cenieni za swoje kompetencje, motywację zawodową, chęć nauki i rozwoju oraz pewność siebie.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i współpracy z nami! Jesteśmy gotowi do pomocy zarówno na próbę, jak i na stałe.

 

Poproś o telefon