O nas

Jesteśmy polską firmą, która w 100% specjalizuje się w dostarczaniu pracowników IT z Europy Wschodniej. Nasza wiedza i doświadczenie pomagają łączyć profesjonalistów IT z Europy Wschodniej z pracodawcami w Polsce i UE. Nasz zespół tworzą tylko profesjonaliści z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem zawodowym w branży ICT i nowych technologii. Zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w projektach rekrutacyjnych dla klientów w Polsce i Europie. Jesteśmy zgranym zespołem, komunikującym się bez barier w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i angielskim.

Obserwujemy trendy i analizujemy prognozy na rynku pracy, z których wynika, że zapotrzebowanie na specjalistów IT stale wzrasta. Obecnie według szacunków Unii Europejskiej, brakuje około 500 tysięcy informatyków w Europie. W Polsce, pracodawcy napotykają na podobne trudności, i szacują niedobory na prawie 50 tysięcy pracowników IT. Warto już teraz podjąć strategiczne działania i szukać rozwiązań, które pomogą firmom poradzić sobie z problemem niedoboru informatyków.

Dlatego nasza firma stawia na zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów IT z Ukrainy, Białorusi i Rosji. My już wiemy, że nasi sąsiedzi ze Wschodu coraz częściej decydują się na pracę w Polsce ze względu na rosnący potencjał i rozwój rynku usług i projektów IT, osobiste możliwości samorealizacji i szanse na międzynarodową karierę zawodową w branży IT w Polsce.

Oferujemy pracodawcom atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Nasi Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty współpracy, cenią cudzoziemców, specjalistów IT z Europy Wschodniej, za ich wysokie kompetencje, silną motywację zawodową i pewność siebie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Poproś o telefon